Доставка і оплата

Ми зможемо доставити товар найбільш зручним для Вас способом:

1

Надіслати товар транспортною службою (автоперевізником): САТ, Інтайм, Нова Пошта, після попередньої оплати. Відправка «накладеним» платежем може бути лише за попереднім погодженням з менеджером.

2

Надіслати товар із залученням найманого транспорту (приватних автоперевізників, транспортних компаній).

3

Доставити вантаж кур'єром або власним автотранспортом у межах міста Дніпро (послуга може бути платною залежно від розташування та характеристик вантажу).

4

Також ви завжди можете самостійно забрати товар зі складу нашої компанії, попередньо зв'язавшись з менеджером для уточнення готовності товару та документів до відвантаження.

Ви можете сплатити товар найбільш зручним для Вас способом:

1

Банківським безготівковим переказом за нашими реквізитами, зазначеними у рахунку на оплату. Ми виставляємо рахунки із 20% ПДВ від компанії ТОВ «КМК». Рахунок на оплату Ви можете запросити у менеджера, який відправить Вам його в найкоротший термін факсом або на e-mail.

2

Пластиковою карткою платіжних систем Visa або Mastercard через систему електронних платежів LIQPAY, попередньо сформувавши замовлення на сайті.

3

Електронним переказом з картки на картку через Інтернет-банкінг або готівкою через термінал на картку Приват-Банку. Реквізити Ви зможете отримати у менеджера безпосередньо під час оформлення замовлення.

4

Оплата замовлення готівкою через касу будь-якого українського банку за реквізитами, зазначеними в нашому рахунку на оплату. Оплата замовлення кур'єру при доставці товару