Гарантія

Вся продукція, представлена ​​в інтернет-магазині kmk.biz.ua, є сертифікованою та супроводжується офіційною гарантією. Термін гарантії на товари визначається українськими та європейськими стандартами, згідно з якими були вироблені вироби, а також вказується в характеристиках товару на сторінці товару. Компанія «КМК» надає 3 робочі дні з моменту відвантаження продукції на огляд та визначення у виробі заводського шлюбу. Що стосується виявлення такого, «КМК» ТОВ зробить заміну товару у найкоротші терміни на аналогічний, сплативши у своїй Витрати транспортні витрати. У разі відсутності заводського шлюбу набирає чинності гарантійний термін, прописаний у паспорті на виріб. Датою відвантаження товару вважається дата виписки видаткової накладної товару.

Повернення товару

Товари, які були вироблені на замовлення клієнта, можуть бути повернені тільки у разі виявлення заводського шлюбу або невідповідності виробленого товару відповідно до розміщеної заявки.

В інших випадках вироблений під «замовлення» товар, що відповідає замовленню клієнта і не має заводського шлюбу – поверненню не підлягає, і кошти за товар повернені не будуть.

Якщо ж продукція є штучною і не вироблялася згідно з замовленням клієнта, її повернення чи обмін здійснюється відповідно до закону «Про захист прав споживача».